Намерете цена и резервирайте
Цени
Описание
Програма
Други оферти с този хотел
Условия за записвания
AI
30.04.2014 г.
|
AI |
290 лв. |
365 лв. |
275 лв. |
700 лв. |
820 лв. |
895 лв. |
www.luana-hotels.com
Местоположение: Хотелът е разположен на 65 км от летище Измир, на 3 км от центъра на Кушадасъ, на 13 км от античния град Ефес, на 250 м от собствен плаж.
В хотела: Хотелът се състои от един 3-етажен корпус:
168 standard room (макс. 2 1 или 3 чов., 21 м2).
Стаи: душ, сешоар, индивидуален климатик, телевизор, телефон, сейф (в стаята, платено), на земята – теракот или мокет, балкон, почистване на стаята – всеки ден, смяна на спалното бельо – 3 пъти седмично, смяна на кърпите – 3 пъти седмично, room service (платено)
Плаж: Собствен. пясък . Чадъри, шезлонги - безплатно.
Безплатни Услуги: тенис на маса, дартс, боча, билярд, мини баскебол, мини футбол, водно поло, тенис корт с бетонно покритие (през деня), наем на тенис ракети, soft анимация, безжичен интернет (в лоби)
Платени Услуги: масаж, осветление на тенис корта, интернет кафе
Удобства: основен ресторант, 2 бара, открит басейн, лекарски кабинет, пране, обмяна на валута, магазин
За децата:
детски басейн, мини клуб (04-08 год.), бавачка (платено)
Хотелът има собствена плажна ивица с дължима около 150 м (едър пясък). При влизане в морето има малки камъчета. Чадъри, шезлонги и матраци на плажа и на басейна се предоставят безплатно за гостите на хотела.
КУШАДАСЪ е град в област Айдън, Западна Турция, разположен на брега Егейско Море. Селището е отдалечено на 90 км от третия по големина град в Турция-Измир. Кушадасъ е атрактивна туристическа дестинация, посещавана от хиляди души годишно. Буквално преведено, името на града означава Птичият остров. Образувано е от турските думи kuş — птица, и ada — остров. Предполага се, че името идва от малкия каменен остров с формата на птича глава, разположен близо до старото пристанище на града. Преди XV век градът се е назовавал под името Скала Нова и е бил голям търговски център, особено за търговците от Венеция и Средиземноморието. Градът е разположен непосредствено близо до античния град Ефес (Ephesus) и къщата на Дева Мария, туристическа атракция за мнозина туристи.
Ефес : Само на 18 км Кушадасъ се намира Ефес (Ephesus или Efes). Ефес е разположен на голяма площ и там се намира най-голямата сбирка от римски руини на изток от Средиземноморието.Там можете да видите храма на Артемида – едно от седемте чудеса на древния свят, както и дома, в който Дева Мария е прекарала поседните си дни.
Птичият остров : Птичият остров се е превърнал в символ на Кушадасъ. Изградената на него византийска крепост е предпазвала Кушадасъ от пиратски нападения в миналото.
Кервансарай Йокюз Мехмет Паша : Кервансараят е построен от Йокюз Мехмет Паша, който е бил везир по време на управлението на османския султан Ахмет I. Днес е превърнат в хотел.
Национален парк Полуостров Дилек : Само на 20 минути път южно от Кушадасъ ще откриете гори и планински пътеки и усамотени плажове -разнообразие от атмосферата в курорта.
Градските стени : До днес е запазена само една от трите древни градски порти.
Женският плаж (Kadınlar Plajı) : Намира се в околностите на Кушадасъ. Наречен е така, защото в миналото е бил разрешен за слънчеви бани само за жени. Днес е отворен за всички и е един от най-оживените плажове.
НОВО! С ТРЪГВАНЕ ОТ ПЛЕВЕН, ЛОВЕЧ, СЕВЛИЕВО, ГАБРОВО, КАЗАНЛЪК, СТАРА ЗАГОРА !
1-ви ден - 30.04.2015
Тръгване в 16.00ч. от София- Aвтогара „Сердика“ . 17.00 ч. от бензиностанция Shell Пазарджик.
18.00ч. от Пловдив хотел “Санкт Петербург”. Отпътуване към границата, преминаване. Нощен преход. Преминаване на прохода Дарданелите.
2-ри ден - 01.05.2015
Преди обед пристигане в Кушадасъ . Настаняване в хотелa. Свободно време. Вечеря на шведска маса. Нощувка.
3-ти ден - 5-ти ден / 02.05.2015 - 04.05.2015/
Закуска.Свободно време и възможност за доп. екскурзии /срещу допълнително заплащане/. Свободно време. Вечеря на шведска маса. Нощувка.
6-ти ден - 05.05.2015
Закуска. В 11.00 ч. отпътуване за България. Рано сутринта на другия ден пристигане в София.
Цената е на човек настанен в двойна стая в ЛЕВА и включва:
- 4 нощувки в Kушадасъ в избрания хотел на съответната база
- Транспорт София - Пазарджик - Пловдив - Хасково - Кушадасъ - Хасково - Пловдив - Пазарджик - София с автобус;
- Медицинска застраховка Асистънс / за лица над 70 г. доплащане 100 %/ към ЗД „БулИнс“;
- Представител по време на пътуването и престоя.
Цената не включва:
- Разходи от личен характер
Необходими документи:
- За деца под 18 години непридружавани от единия или от двамата родители е необходимо нотариално заверено родителско разрешение (копие и оригинал)
- Срок за уведомление при недостигнат минимален брой туристи от 35 човека: 7 дни преди датата на тръгване.
Условия за настаняване и пътуване:
- 1. При настаняването в тройни стаи (TRPL; DBL + ex. bed), третото легло допълнително тип разтегателно и за него се заплаща по-малко
- 2. При настаняване на 2 възрастни с 1 или 2 деца (DBL + 1 chd; DBL + 2 chd), третото и четвъртото легло винаги са допълнителни тип разтегателни. Децата ползват намаления, само ако са настанени в стая с двама пълноплащащи възрастни
- 3. Стаи с изглед към морето, се гарантират само след предварително направена резервация и е възможно само в хотелите, в които има обявено доплащане за такъв тип стая
- 4. Настаняването в хотелите е след 14.00 часа, а освобождаването на стаите е до 12.00 часа в деня на отпътуване
- 5. В деня на пристигане преди (14.00 ч.) и в деня на напускане след (12.00 ч.) всички услуги в хотелите се ползват срещу заплащане, включително храни и напитки
- 6. Броя на храненията в хотелите съответства на броя резервирани нощувки. При резервация за 5 нощувки се ползват 5 закуски, 5 вечери или същия брой обяди и междиннки хранения ако хотела е на all inclusive
- 7. Точният час на отпътуване от България, номер на автобуса и телефон на представителя на TA се съобщават в ден сряда в седмицата на отпътуване при тръгване в петък
- 8. Настаняването в автобусите е според датата на записване
- 9. Туроператорът не носи отговорност за загубен, откраднат или забравен багаж по време на пътуването или престоя в съответния хотел
- 10. Всеки хотел определя индивидуално цените и условията за ползване на допълнителните услуги на територията на хотелския комплекс
- 11. Туроператорът и местните партньори могат да указват съдействие в случай на нужда от медицинска помощ, но не носят отговорност при неспазване на общите условия на застрахователя от страна на потребителя.
Туроператорът си запазва правата за промяна на тръгване, промяна на датите и цените на офертите,при необходимост и форсмажорни обстоятелства.
Транспортна агенция ЮБИМ не носи отговорност за лица върнати от граничният пункт за паспортна или друга причина.
от
259
лв.
от
364
лв.
от
376
лв.
от
337
лв.